Kaşları Gürleştiren Doğal Kaş Serumu Nasıl Yapılır

Kaşları Gürleştiren Doğal Kaş Serumu Nasıl Yapılır

Kaşlarımızın bize ve bakışlarımıza daha anlamlı bir ifade kattığını düşünenlerdenim. Ölçümlerle ikisini birden aynı şekle sokmaya çalışmanın pek de doğru olmadığını kabul etmemiz lazım. Kaşlarımızın kardeş; ama ikiz olmadıkları anlatımı bence bunu çok iyi açıklıyor. İnce, seyrek ya da kalın hangi kaş tipine sahip olursak olalım, kaş gürleştirme ya da gür kaşları koruma adına uygulamalar ve bakımlar yapmaktan vazgeçemediğimiz kesin.

Bunun için yıllardır uyguladığım yöntem kaş besleyici yağlar. Harika sonuçlarına inanamayacağınız bir gerçeklik. Kaş besleyici yağlar kıl köklerinin beslenmesini ve onların uyarılmasını sağlıyor. Bu sayede seyrekleşen, uzun zamandır gürleştirmeye çalıştığınız kaşlarınız yeniden canlanıyor. Çıkmaz dediğiniz kaşlarınız daha güçlü bir şekilde tekrar yerini alıyor.

Reklamlar

Kaşlar Neden Seyrekleşir

Hazır kaşlardan bahsetmişken kaş şekillendirme işlemi hakkında da birkaç şey söylemek istiyorum. Kaş şekillendirmenin modası var mıdır? İnce mi kalın kaş mı,  düz kaş mı kavisli mi derken kaşlarda da yıllarca bir moda rüzgarı esti. Bence kişinin yüzüne hangisi gidiyorsa kaşlarının şekli öyle olmalıdır. Çünkü bu moda rüzgarları yüzünden kaşlarından olan çok insan tanıyorum.

Kaşlarım küstü söylemlerini duyarız. Ne yazık ki bunun sebebi yanlış kaş şekillendirme. Cımbıza ve kesme işlemine suç atılsa da kaşların çıkışını etkileyen en önemli etken iple kaş alma işlemi oluyor. Hunharca diye tanımladığım bu işleme hangi kıl küsmez ki! 

İp yerine ufak kılları alabileceğiniz ustura ve mekanik kıl alma cihazları daha iyi iş görüyor. İpin verdiği zararı ortadan kaldırmış oluyorsunuz.

Doğal Kaş Serumu Nasıl Yapılır

Bu kaş serumu tarifimde kullandığım kaş besleyici yağları detaylı bir şekilde açıkladığım yazıma buradan ulaşabilirsiniz. Kullandığım her içerik kaş kıllarının büyümesini, güçlenmesini artırır. Ayrıca bu güçlü ve etkili içerikler kılların sayısını artırma konusunda da oldukça etkili. Yaralanma sonucu doku kaybı yaşayan biriyseniz bu artış belki yüzde yüz olmayacaktır ama eskisinden daha çok çıkış olacağı kesin.

İçerikler

  • 6 ml badem yağı
  • 4 ml hint yağı
  • 2 damla biberiye yağı
  • 1 damla lavanta yağı
  • 1 damla sedir yağı

Yapılışı

Kaşları Gürleştiren Doğal Kaş Serumu Nasıl Yapılır
  1. Hint yağı ve badem yağını bir kavanoza koyun.
  2. Ardından biberiye, lavanta ve sedir esansiyel yağlarını ilave edin.
  3. Tüm içerikleri tahta çubuk ya da spatula yardımıyla karıştırın.

Kaş Serumu Nasıl Kullanılır

Kaş serumunu bir kulak pamuğu ile uygulamak daha kolay ve kontrollü bir kullanım sağlar. Kulak pamuğunu serumla buluşturduktan sonra tüm kaşlarınıza iyice yedirerek uygulayın. UYARI! Bu ürün kaş gürleştirmek için tasarlanmıştır. Gözlerinize temas ettirmeyiniz. 

Kaş gürleştiren bu serumu kür halinde -bir ay düzenli olarak- her akşam kaşlarınıza uygulayın. Bir hafta içinde kaşlarınızın çıktığını görecekseniz. Kaşlarınız eskiden daha güçlü ve gür olacak.

Sevgiyle ve doğal kalın.


İlginizi Çekebilir


Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


WordPress.com’da bir web sitesi veya blog oluşturun

%d blogcu bunu beğendi: