BLOG


Değişmek Mi Zor Alışmak Mı Kolay

Değişmek Mi Zor Alışmak Mı Kolay

Elbette değişim kolay değildir. Var olan düşünce ve davranış kalıplarını yenileriyle değiştirmek bir anda oluvermeyecektir. Bir şeylerin doğru olmadığını bilerek, onu yapmayı sürdürmek öncelikle kişiyi kendisini sorgulamaya yöneltmelidir. Sorgulama sonucunda korku, kaygı, çaresizlik, vurdumduymazlık vb. duyguların etkisi altında kalarak sürdürülen her davranış, ortaya çıkan sonuçlardan bireyi sorumluluğu tutar.

Liderini İçinde Ara

Liderini İçinde Ara

Hepimizin içinde bir lider vardır. Onu dışarıda aramak yerine içimizdeki lideri uyandırmaya çalışmalıyız. İçimizdeki lider önce kendimize sonra başkasına liderlik eder. Gücünü kişinin “öz”ünden alan liderlik, gerçek ve yalındır.

Kişisel Yönetim Nedir

Kişisel Yönetim Nedir

Kişisel yönetim, kişinin manevi tarafı ile ilgilidir. Maneviyatı güçlü olan kişi kişisel gücünün farkındadır. Kişisel gelişim; kişinin hayatı boyunca elde ettiği edinimlerin bütünüdür. Kişisel gelişim hayat boyu sürer.

Yükleniyor…

Bir yanlışlık oldu. Lütfen sayfayı yenileyin ve/veya tekrar deneyin.

E-posta ile Takip Edin

Yeni içeriklerden anında haberiniz olsun

Yazar Hakkında

Merhaba ve hoş geldin! Ben Elçin. 2013 yılında bu siteyi kurduğumda yazmak benim için yalnızca hobiydi. Bugün kitabı olan bir yazar olarak yazmayı sürdürüyorum. Yazdığım konular aynı zamanda uzmanlık alanım. Benim gibi burası da büyüyüp, gelişiyor. Yazılarımla var olarak birilerine ulaşmayı seçtim. Bu bir yol. Bu yolu ben açtım. Ve mutluyum.

Kitaplarım

Sosyal Medyada Takip Edin

Tüm hakları saklıdır © Elçin Oltulu Şahin