CİLT BAKIM VE KOZMETİK DANIŞMANLIĞI

Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı

Her cildin ihtiyacı farklıdır. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için onun ihtiyaçlarını bilmek gerekir. Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı, cildinin ihtiyacına göre özel olarak oluşturulan bir cilt bakım programı sunar. Bu program -baştan sona- cildinin isteklerine cevap verecek ürünler, uygulamalar ve tavsiyelerden oluşan detaylı bir analiz içerir.

Aşağıdaki formu doldurarak danışmanlık hizmeti talebinde bulunduktan sonra göndereceğim cilt analiz formundaki sorulara vereceğin cevaplar, -sana özel- evde cilt bakımı rutini oluşturmamı sağlayacak.

Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi istersen buraya tıkla.

Danışan Görüşleri

Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı için danışanlar bunları söyledi:

TUAL

İyi günler Elçin Hanım, Sizinle yaşadığım süreci paylaşmak istedim. Önerdiğiniz ürünleri gerçekten çok sevdim, temizleme jeli yüzümü hiç rahatsız etmeden temizledi, nemlendiriciler de kızarıklığı oldukça azalttı, …… yağlandırmadan cildime çok güzel nem verdi. Size bahsettiğim cilt problemlerimin çok büyük oranda kaybolduğunu söyleyebilirim, bunun için size teşekkür etmek istedim.

Reklamlar

Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı Talep Formu

Bu formu göndererek talebinizi iletmiş oluyorsunuz. Hizmetle ilgili sürecin detayları form ulaştıktan sonra size bildirilecektir.


Bize Katılın

Yeni içeriklerden anında haberiniz olsun

Sosyal Medyada Takip Edin

Yazar Hakkında

Merhaba ve hoş geldin! Ben Elçin. Burası, daha sağlıklı bir yaşam için beden, zihin ve ruh sağlığını bütünsel olarak ele alan bir yaklaşımla, kişisel ve toplumsal esenliğin varlığını oluşturma ve onu sürdürebilme çabası içerisinde kurulmuş çevrimiçi bir kaynaktır. Amacım, daha fazla kişiye ulaşarak bu konuda farkındalıklarını artırmak ve daha iyi bir yaşamın var olabileceğini anlatmak.

Kitaplarım

© Tüm hakları saklıdırElçin Oltulu Şahin