HAKKIMDA

Elçin Oltulu Şahin
Kişisel Yönetim Danışmanı, Yazar, Aromaterapist

“Gelişim ve değişim -kendi adıma- hiç bitmeyecek bir yolculuk. Hepimiz için bu geçerli ve olanaklı. Daha iyi bir sen ve dünya için.”

İstanbul’da doğdum. İşletme okudum. Uzun yıllar finans sektöründe çalıştım. Kariyerimi sürdürürken aldığım bir eğitim, kendi farkındalık yolculuğumun başlangıcı oldu. Bu kişisel gelişim eğitimi 2013 yılında Doğalı Varken’i kurmam için beni güdümledi.

Sonra Milliyet Pembe Nar’da sağlıklı yaşam üzerine köşe yazarlığı yapmaya başladım.

İlk yıllarda yazmak benim için yalnızca hobiydi. Sonrasında benim gibi yazılarımın içerikleri de büyüdü, gelişti. Artık uzmanlık alanım olan konular üzerine yazıyorum.

Kozmetik, aromaterapi, enerji iyileştirme, meditasyon üzerine uluslararası akreditasyonu olan kurumlardan eğitimler aldım. Sahip olduğum eğitim sertifikalarının akredite olduğu kurumlar:

AADP (American Association of Drugless Practitioners)

INHA (International Natural Healers Association)

IAOTH (International Association of Therapists)

MAA (Massage Association of Australia)

NHS (Natural Healer Society)

Kişisel yönetim, enerji iyileştirme üzerine koçluk ve danışmanlık yapıyorum. Çalışmalarımı beden, zihin ve ruh sağlığını bütünsel bir yaklaşımla ele alan yöntemlerle -aromaterapi, enerji iyileştirme, meditasyon- gerçekleştiriyorum.

İş hayatında olanlara ve kariyerine yeni başlayacaklara her zorluğa karşın İş’te iyi hissetmenin ve iyileşmenin olanaklılığını göstermek, onların kendi farkındalık yolculuklarına çıkmalarını sağlamak için kendi kişisel deneyimlerim, aldığım eğitimler ve araştırmalarımın sonucunu aktardığım; İş’te İyi Hisset- İş hayatında kişisel yönetim isimli kitabımı Kasım 2020’de yayımladım. 

Diplomalı estetistenyenim ve cilt bakım ve kozmetik danışmanlığı ile kişiye özel cilt bakım programlarını -kendi yöntemlerimle- hazırlıyorum. Çok sade, yalnızca ihtiyaç olan ürünlerle nokta atışı yaparak bir program oluşturuyorum.

Gelişim ve değişim -kendi adıma- hiç bitmeyecek bir yolculuk. Hepimiz için bu geçerli ve olanaklı.

Daha iyi bir sen ve dünya için.

Kendine iyi bak, ışığını hep parlak tut.

E-posta ile Takip Edin

Yeni içeriklerden anında haberiniz olsun

Yazar Hakkında

Merhaba ve hoş geldin! Ben Elçin. 2013 yılında bu siteyi kurduğumda yazmak benim için yalnızca hobiydi. Bugün kitabı olan bir yazar olarak yazmayı sürdürüyorum. Yazdığım konular aynı zamanda uzmanlık alanım. Benim gibi burası da büyüyüp, gelişiyor. Yazılarımla var olarak birilerine ulaşmayı seçtim. Bu bir yol. Bu yolu ben açtım. Ve mutluyum.

Kitaplarım

Sosyal Medyada Takip Edin

Tüm hakları saklıdır © Elçin Oltulu Şahin