Aromaterapi Atölyeleri

Kozmetiğini Kendin Yap Atölyesi: Zengin bir içerikten oluşan bu atölyede katılımcılar el kremi, kil maskesi, vücut arındırıcı, vb kozmetik ürünlerini yapmayı öğreniyorlar. Yapılan ürünler ve tarifler katılımcılara yazılı bir şekilde paylaşılıyor. Aromaterapi, kozmetik içerikler, cilt bakımı ile ilgili bilgiler de atölyemizin içeriğini oluşturuyor. Aromaterapiyle Çakra Enerjisi İyileştirme:  Bedensel, zihinsel ve ruhsal iyileşmenin sağlanması için vücudumuzdakiOkumaya devam edin “Aromaterapi Atölyeleri”

Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı

Bu hizmet kişiye özel bir cilt bakım programı sunmaktadır. Cilt Analiz Formu, cildinizi tanımama yardımcı olacak sorulardan oluşmaktadır. Form bana ulaştıktan sonra; Cildinizin detaylı analizi yapılır. Cilt tipiniz, varsa sorunlar tespit edilir. Değerlendirme sonucunda cildinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tavsiyeler belirlenir. Ardından cilt tipinize uygun ürünlerden oluşan cilt bakım programınız e-posta yoluyla size bildirilir. KontrolOkumaya devam edin “Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanlığı”

Kendi Cildinizin Uzmanı Olun

Cildinizi tanımanıza ve anlamanıza yardımcı olacak bu workshop’ta, kendi cilt bakım programınızı kolaylıkla oluşturabilmeyi öğreneceksiniz. Alacağınız özel tüyolarla cilt tipinizi analiz edebilecek, cildiniz için doğru ve sağlıklı kozmetik ürünlerini seçebileceksiniz. Eğitimin genel içeriği Cilt tipleri Cilt sorunları Beslenme ve cilt sağlığı Doğru cilt bakım rutini oluşturma Uzak durulması gereken kozmetik içerikler Workshop talepleriniz için burayaOkumaya devam edin “Kendi Cildinizin Uzmanı Olun”