Kullandığınız Kozmetiği Yiyebilir Misiniz

Kullandığınız Kozmetiği Yiyebilir Misiniz

Tahmin edeceğiniz gibi kozmetik ürünlerde doğal ve organik olanları tercih ediyorum. Bu konudaki araştırma ve deneyimlerimi paylaştığım organik-de-olabiliyorken-kozmetik- adlı blog’umda detayları bulabilirsiniz.  DİKKAT ! Bu blog’u okuduktan sonra çöpe atılması gereken bir hayli ürününüz olduğunu göreceksiniz 🙂

Göz çevresi en hassas ve özen gösterilmesi gereken bölümüdür cildin. Yıllar ilk oradan başlar izlerini  göstermeye. Hani şu “Kaz ayağı” görüntüsü var ya ! Bir gün elbette kaz ayaklarımız olacak. Ama o gün ne kadar geç olsa o kadar iyi değil mi 🙂

Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız göz altı morlukları peşinizi bırakmıyor. Yorgunluk, stres gibi etmenler de iyi bir kapatıcıyı hayatınızın vazgeçilmezi kılıyor.

Yıllardır denemediğim kapatıcı kalmadı. Hepsinin ortak özelliği “Kusurları iyi kapayamama”larıydı. Ayrıca yağlı olmaları göz makyajını yaparken zorlaştırdığı gibi makyajın bir süre sonra akmasına ve göz altına bulaşmasına neden oluyordu.

Kolay sürülebilir olmamaları nedeniyle hassas göz çevresine verdiği zarar ise cabasıydı. Bir de o beyaz tabaka görüntüsü yok muydu! Hoş olmayan görüntü oluşturması bir yana kusurları belirgin hale getirmekten başka işe yaramıyordu.

Nvey Eco Organik Kapatıcı’yı bu yollardan geçtikten sonra tanıdım. Avustralyalı organik sertifikalı makyaj markası olan Nvey Eco, ürünleri için “Yiyebileceğimiz kadar saf, yediğimiz yiyeceklerden daha organik” diyecek kadar iddialı bir dünya lideri.

image-foundation-corrector

Yalancı safran yağı, jojoba yağı, doğal antioksidanlar ve organik Hint yağından oluşan içeriği ile kusurları çok iyi kapatıyor. Vücut ısısıyla sürülebilir kıvama getirdikten sonra kolayca uygulayabiliyorsunuz.  Yağlı ve yapışkan değil. Makyajınızı rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

Açık tenli olduğum için ilk önce “Neutral” rengini almıştım ama o beyaz görüntü bunda da olduğu için, “Medium” rengine geçtim.

Her şeyden önce Nvey Eco’nun sağlığımın dostu olduğunu biliyorum.

Siz de kozmetikleriniz arasında Nvey Eco’ya yer açın 🙂

Sevgiyle ve doğal kalın.

Reklam

İlginizi Çekebilir


Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com’da bir web sitesi veya blog oluşturun

%d blogcu bunu beğendi: